Zapraszam do Klubu Przyjaciela Mamy Przedszkolaka

Spotkajmy się my mamy przedszkolaków, które chcą być prawdziwym przyjacielem nie tylko dla swojego dziecka, ale też dla siebie samej

Zastrzyk energii dla mam przedszkolaków

Kiedy Twoje dziecko zaczyna chodzić do przedszkola, to duża zmiana dla całej rodziny.  Duża część dzieci potrzebuje dodatkowego wsparcia i uwagi, aby się zaadaptować do przedszkola. To jeden z okresów w życiu, w którym pojawia się szczególnie dużo tak zwanych problemów wychowawczych. A pomaganie początkującemu przedszkolakowi,  aby poradził sobie z nowymi sytuacjami i często intensywnymi emocjami, wymaga od nas sporo energii. Fajnie mieć miejsce, w którym możesz ją uzupełnić.

Emocje często zalewają nie tylko dziecko, ale też mamę

Emocje dziecka często puszczają w ruch nasze własne emocje. Pojawiają się nie tylko pojedyncze fale, ale całe sztormy emocjonalne.  Aby przejść przez ten okres z pogodą ducha, świetnie jest mieć kogoś, z kim da się omówić każdy problem, wypisać się i znaleźć dobrą radę – albo tylko kogoś, kto nas wysłucha, kiedy otoczenie nas nie rozumie albo nie umie dać prawdziwego wsparcia.  Taka grupa może być dla ciebie kotwicą w chwilach, kiedy tracisz grunt pod nogami. Ale może dać ci o wiele więcej!

Każda zmiana jest okazją do zmiany

Każdy okres dużych zmian to nie tylko wyzwanie i potencjalne trudności. To też okazja do tego, aby ułożyć sobie wiele rzeczy na nowo – lepiej, bardziej w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami i swoją aktualną sytuacją.  Klub może więc dać Ci nie tylko stały grunt pod nogami, ale może być odskocznią do tego, aby rozwinąć skrzydła i zacząć żyć tak, jak chciałabyś, żeby żyły kiedyś twoje dzieci.

Zaprzyjaźnij się z emocjami

W klubie ponadto dostępny jest minikurs pt. „Zaprzyjaźnij się z własnymi emocjami”. Co tydzień nauczysz się jednego nawyku, który pozwoli Ci pływać w emocjach jak ryba w wodzie i wykorzystywać ich energię tak, aby przynosiły Ci pożytek.

Klub funkcjonuje w formie zamkniętej grupy na facebooku. Członkostwo jest płatne, cena wynosi 49 PLN za miesiąc (wykupując członkostwo w sierpniu masz go opłacone do końca września).

Zapraszam gorąco do Klubu Przyjaciela Mamy Przedszkolaka

Członkostwo na 1 miesiąc to tylko 49 zł.